|
☰ Links
|
|
| ID | 99131 |
|---|---|
| Nome | Yui Sawamura |
| Outros Nomes | 沢村 唯依 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Toki o Tsumugu Yakusoku |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | May 15 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 145cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 76cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Sawamura
Perfil
Anime girl Yui Sawamura is a character from Toki o Tsumugu Yakusoku.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Laranja hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |

Facebook 
Toki o Tsumugu Yakusoku
magefortune rated