|
☰ Links
|
|
| ID | 99824 |
|---|---|
| Nome | Reiko |
| Outros Nomes | れいこ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yami Yumezuki, 夢月やみ, ゆめづき やみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 92cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reiko
Perfil
Anime girl Reiko is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Verde eyes and Branco hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~