Ischtovia is one of the main characters from Kyonyuu Fantasy 4 known for very long 蓝色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 108174 |
|---|---|
| Name | Ischtovia |
| Other Names | イシュトヴィア |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 4 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mashiro Kazahana, 風花ましろ, かざはな ましろ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 95cm |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ischtovia
Profile
Ischtovia is a character from Kyonyuu Fantasy 4.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 蓝色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| kucai joined |
| Niwatori joined |
3
44
13
57
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)