Therese El Frey is an unsorted character from Elf no Oyome-san ~Harem Kon Suishou~ known for very long 黑色 hair, 紫色 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 111209 |
|---|---|
| Name | Therese El Frey |
| Other Names | テレーズ=エル・フレイ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Elf no Oyome-san ~Harem Kon Suishou~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Therese El Frey
Profile
Therese El Frey is a character from Elf no Oyome-san ~Harem Kon Suishou~.
They have been indexed as 女性 成人 with 紫色 eyes and 黑色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
Facebook 
Elf no Oyome-san ~Harem Kon Suishou~