One of the notable characters from Shinshoku, Mishio Okina is recognized for 齐腰 黑色 hair and 粉红色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 132387 |
|---|---|
| Name | Mishio Okina |
| Other Names | 沖名 美汐 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shinshoku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ayaka Igasaki, 伊ヶ崎綾香, いがさき あやか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 90cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 59cm |
| Hips | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mishio Okina
Profile
Mishio Okina is a character from Shinshoku.
They have been indexed as 女性 成人 with 粉红色 eyes and 黑色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 粉红色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
13
10
Facebook 
Shinshoku