☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 43189 |
|---|---|
| Name | Renka Matsushita |
| Other Names | 末下 恋華 (まつした れんか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Chichi Miko!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shinano Kawai, 河合しなの, かわい しなの |
| Tags | socks, sandals, shrine maiden, hair intakes, hairband |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 110cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Renka Matsushita
Profile
Anime girl Renka Matsushita is a character from Chichi Miko!!.
They have been indexed as 女性 成人 with 橙色 eyes and 紫色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 橙色 | |
| 头发颜色 | 紫色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations | Relations Graph
Daughter of Touka Chichiizumi
Younger Sister of Momoka Chichiizumi
Mother of Ukyou Matsushita
Aunt of Rinka Chichiizumi
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| geer1643 joined |
| Mbuz joined |
| Kiten joined |
3
4
Facebook 
