Sara appears in Oppai Gakuen Marching Band Bu! as an unsorted character with 齐腰 金发 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 48316 |
|---|---|
| Name | Sara |
| Other Names | サーラ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oppai Gakuen Marching Band Bu! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | tights, bunny ears, showbunny, pumps, earrings, arm bands |
| Personality | |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sara
Profile
Sara is a character from Oppai Gakuen Marching Band Bu!.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 金发 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania rated One Piece (Series) ★★★★
|

Facebook 
Oppai Gakuen Marching Band Bu!
SKyongmania rated