Miyabi Niiyama is an unsorted character from Senpai Oppai Return to the Past-pai known for 齐胸 粉红色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49115 |
|---|---|
| Name | Miyabi Niiyama |
| Other Names | 新井山 雅 (にいやま みやび) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Tags | tie, bow, school uniform, hairbow, flower, bikini, tanned |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Role | Student council president |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyabi Niiyama
Profile
Miyabi Niiyama is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 粉红色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 粉红色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations | Relations Graph
Best friend of Julia Aiba
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai