Cynthia Low is an unsorted character from Mamonokko Fantasy known for 齐肩 蓝色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50859 |
|---|---|
| Name | Cynthia Low |
| Other Names | シンシア・ロー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mamonokko Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | necklace, arm bands, blue skin, slime |
| Personality | |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cynthia Low
Profile
Cynthia Low is a character from Mamonokko Fantasy.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 蓝色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| theqngnsng joined |

Facebook 
Mamonokko Fantasy