Reina Nikaidou is a sub character from A Long Summer Vacation at the Church of Sunflowers known for 齐肩 蓝色 hair and 红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56614 |
|---|---|
| Name | Reina Nikaidou |
| Other Names | 二階堂 麗奈 (にかいどう れいな) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | A Long Summer Vacation at the Church of Sunflowers |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Erika Narumi, 鳴海エリカ, なるみ えりか |
| Tags | bun |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reina Nikaidou
Profile
Reina Nikaidou is a character from A Long Summer Vacation at the Church of Sunflowers.
They have been indexed as 女性 成人 with 红色 eyes and 蓝色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | (Hair Up / Indeterminate) |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
A Long Summer Vacation at the Church of Sunflowers