Sumire Higashihushimi appears in Ingyaku no Gakuen Waida ni Habikoru Fukushuu no Wana as an unsorted character with 齐肩 金发 hair and 綠色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 63375 |
|---|---|
| Name | Sumire Higashihushimi |
| Other Names | 東伏見 すみれ(ひがしふしみ すみれ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ingyaku no Gakuen Waida ni Habikoru Fukushuu no Wana |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nozomi Yoneshima, 米島希, よねしま のぞみ |
| Tags | school uniform, tie, twintails, hair ribbons, stockings, school crest, v bangs |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sumire Higashihushimi
Profile
Sumire Higashihushimi is a character from Ingyaku no Gakuen Waida ni Habikoru Fukushuu no Wana.
They have been indexed as 女性 青少年 with 綠色 eyes and 金发 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| paskaperse joined |

Facebook 
Ingyaku no Gakuen Waida ni Habikoru Fukushuu no Wana