Misery Stentrem is a character from Youkoso! Skebe Elf no Mori he featuring very long 金发 hair, 红色 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 79404 |
|---|---|
| Name | Misery Stentrem |
| Other Names | ミズリィ・ステントレーム |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Youkoso! Skebe Elf no Mori he |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuu Amamiya, 雨宮侑布, あまみや ゆう |
| Tags | witch, gradient hair, pointy ears, cape, staff, thigh-high boots, sword |
| Personality | |
| Race | Elf |
| Height | 169cm |
| Bust | 120cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
4 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Misery Stentrem
Profile
Misery Stentrem is a character from Youkoso! Skebe Elf no Mori he.
They have been indexed as 女性 成人 with 红色 eyes and 金发 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Alienx86 joined |
| yuyuan58 joined |
3
12
58
Facebook 
Youkoso! Skebe Elf no Mori he