Yuri Mikoshiba is an unsorted character from Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~ known for 齐肩 棕色 hair and 蓝色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 84790 |
|---|---|
| Name | Yuri Mikoshiba |
| Other Names | 御子柴 由梨 (みこしば ゆり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuri Mikoshiba
Profile
Yuri Mikoshiba is a character from Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 棕色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| kucai joined |
| Niwatori joined |

Facebook 
Manamusume no Oshiri wa Papa Senyou ~Tsuma no Mae de, Konna Koto wo Suru Nante…~