Kanade Minase is an unsorted character from Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru known for 齐腰 白色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88699 |
|---|---|
| Name | Kanade Minase |
| Other Names | 水無瀬 かなで(みなせ かなで) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | September 10 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 155cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanade Minase
Profile
Kanade Minase is a character from Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 白色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 白色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru