Mio Takatsuki appears in Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru as an unsorted character with very long 黑色 hair and 红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88700 |
|---|---|
| Name | Mio Takatsuki |
| Other Names | 高槻 みお(たかつき みお) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | August 30 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 162cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mio Takatsuki
Profile
Mio Takatsuki is a character from Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru.
They have been indexed as 女性 青少年 with 红色 eyes and 黑色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 红色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru