Elias is an unsorted character from Millennium War Aigis known for very long 白色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94200 |
|---|---|
| Name | Elias |
| Other Names | エリアス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | necktie, staff, belt, military uniform, zettai ryouiki, doctor, priestess |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elias
Profile
Elias is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 白色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 白色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
Millennium War Aigis