Hitoe Uchiki appears in Isshuku Ippatsu Yarihamezon -Ojisan S*men Ze~nbu Choudai- as an unsorted character with 脖子 棕色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94895 |
|---|---|
| Name | Hitoe Uchiki |
| Other Names | 袿 ひとえ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Isshuku Ippatsu Yarihamezon -Ojisan S*men Ze~nbu Choudai- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hitoe Uchiki
Profile
Hitoe Uchiki is a character from Isshuku Ippatsu Yarihamezon -Ojisan S*men Ze~nbu Choudai-.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黄色 eyes and 棕色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| kucai joined |
| Niwatori joined |

Facebook 
Isshuku Ippatsu Yarihamezon -Ojisan S*men Ze~nbu Choudai-