Suzu Komorie appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as one of the main characters with 脖子 棕色 hair and 粉红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95070 |
|---|---|
| Name | Suzu Komorie |
| Other Names | 小森江 すず (こもりえ すず) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | February 1 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 152cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzu Komorie
Profile
Suzu Komorie is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as 女性 青少年 with 粉红色 eyes and 棕色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 粉红色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai