Mizuka Aotsuka is one of the main characters from Shoujo to Toshi no Sa, Futamawari. known for 齐肩 黑色 hair and 粉红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98242 |
|---|---|
| Name | Mizuka Aotsuka |
| Other Names | 青塚 水香 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shoujo to Toshi no Sa, Futamawari. |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 2 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 148cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 75cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuka Aotsuka
Profile
Mizuka Aotsuka is a character from Shoujo to Toshi no Sa, Futamawari..
They have been indexed as 女性 青少年 with 粉红色 eyes and 黑色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 粉红色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| kucai joined |
| Niwatori joined |

Facebook 
Shoujo to Toshi no Sa, Futamawari.