Haruka Kobayakawa is one of the main characters from Kimi to Tsunagaru Koi Flag known for 齐胸 棕色 hair and 蓝色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98360 |
|---|---|
| Name | Haruka Kobayakawa |
| Other Names | 小早川 悠香 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kimi to Tsunagaru Koi Flag |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Juri Nagatsuma, 長妻樹里, ながつま じゅり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 75cm |
| Birthday | March 28 |
| Sign | Aries ♈ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Kobayakawa
Profile
Haruka Kobayakawa is a character from Kimi to Tsunagaru Koi Flag.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 棕色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Alienx86 joined |
| yuyuan58 joined |

Facebook 
Kimi to Tsunagaru Koi Flag