Ria Konishi appears in God Sisters as one of the main characters with 脖子 棕色 hair and 綠色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 98396 |
|---|---|
| Name | Ria Konishi |
| Other Names | 小西 莉亜 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | God Sisters |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 146cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 71cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ria Konishi
Profile
Ria Konishi is a character from God Sisters.
They have been indexed as 女性 青少年 with 綠色 eyes and 棕色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Alienx86 joined |
| yuyuan58 joined |

Facebook 
God Sisters