Meru Furukura appears in Shugaten! -Sugarfull Tempering- as one of the main characters with 齐肩 棕色 hair and 粉红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98913 |
|---|---|
| Name | Meru Furukura |
| Other Names | 古倉 める |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shugaten! -Sugarfull Tempering- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 24 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 150cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Meru Furukura
Profile
Meru Furukura is a character from Shugaten! -Sugarfull Tempering-.
They have been indexed as 女性 青少年 with 粉红色 eyes and 棕色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 粉红色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jabiluru joined |

Facebook 
Shugaten! -Sugarfull Tempering-