|
☰ Links
|
|
| ID | 136162 |
|---|---|
| Name | Hibiki Ren |
| Other Names | 響レン |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Roppongi Sadistic Night |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Aya Yamane, 山根綺, やまねあや |
| Tags | stockings, sandals, ponytail, necklace, dress |
| Personality | |
| Birthday | May 5 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 160cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hibiki Ren
Profile
Anime girl Hibiki Ren is a character from Roppongi Sadistic Night.
They have been indexed as 女性 成人 with 棕色 eyes and 红色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 红色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 