|
☰ Links
|
|
| ID | 148028 |
|---|---|
| Name | Yuka Minegishi |
| Other Names | 峰岸 裕香 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kan'ochi x Aniyome -Anta no Sei yo! Watashi, Kono Uwaki Chi●po Janakya Dame na no!- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hikari Ooba, 大葉 光, おおば ひかり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 114cm |
| Waist | 64cm |
| Hips | 110cm |
| Cup Size | M |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuka Minegishi
Profile
Anime girl Yuka Minegishi is a character from Kan'ochi x Aniyome -Anta no Sei yo! Watashi, Kono Uwaki Chi●po Janakya Dame na no!-.
They have been indexed as 女性 成人 with 黄色 eyes and 棕色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Janekei joined |
3
10
11
51
Facebook 
Kan'ochi x Aniyome -Anta no Sei yo! Watashi, Kono Uwaki Chi●po Janakya Dame na no!-