|
☰ Links
|
|
| ID | 148069 |
|---|---|
| Name | Patricia Braque |
| Other Names | パトリシア=ブラック |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Patricia Braque
Profile
Anime girl Patricia Braque is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 蓝色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to