|
☰ Links
|
|
| ID | 148125 |
|---|---|
| Name | Rena Kurebayashi |
| Other Names | 紅林 玲那 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Toshiue Kanojo 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena Kurebayashi
Profile
Anime girl Rena Kurebayashi is a character from Toshiue Kanojo 2.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黄色 eyes and 黑色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黄色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Maixly_ joined |

Facebook 
Toshiue Kanojo 2