|
☰ Links
|
|
| ID | 24778 |
|---|---|
| Name | Mami Akabane |
| Other Names | 赤羽 麻実 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | bun, hat, nurse |
| Personality | |
| Age | 34 |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mami Akabane
Profile
Anime girl Mami Akabane is a character from 110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~.
They have been indexed as 女性 成人 with 棕色 eyes and 黑色 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
110 ~Sanfujinka Shikeishuu Byouin Jack~