|
☰ Links
|
|
| ID | 31300 |
|---|---|
| Name | Petan |
| Other Names | ペタン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Jun Miruno, ミルノ純, みるの じゅん |
| Tags | chibi, horns, dragon |
| Personality | |
| Height | 39cm |
| Bust | 60cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 47cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Petan
Profile
Anime character Petan is a character from Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-.
Due to being indexed as a Animal character type, they do not have visual traits assigned.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | Unknown | |
| 眼睛的颜色 | Unknown | |
| 头发颜色 | Unknown | |
| 头发长度 | Unknown | |
| Apparent Age | Unknown | |
| 猫耳 | Unknown |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Zettai Saikyou ☆ Oppai Sensou!! -Kyonyuu Oukoku vs Hinnyuu Oukoku-
SKyongmania faved