|
☰ Links
|
|
| ID | 70478 |
|---|---|
| Name | Anastesia Lawes |
| Other Names | アナスタシア・ローズ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ama Koi Syrups ~Hajirau Koigokoro de Shitaku Naru Amagami-sama no Koi Matsuri~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | B |
| Birthday | August 15 |
| Sign | Leo ♌ |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anastesia Lawes
Profile
Anime girl Anastesia Lawes is a character from Ama Koi Syrups ~Hajirau Koigokoro de Shitaku Naru Amagami-sama no Koi Matsuri~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 金发 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Ama Koi Syrups ~Hajirau Koigokoro de Shitaku Naru Amagami-sama no Koi Matsuri~ (2015)
Boku no Mirai wa, Koi to Kakin to. ~Charge To The Future~ (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 