Momoka Aizawa is a character from Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z featuring 齐腰 粉红色 hair and 棕色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71415 |
|---|---|
| Name | Momoka Aizawa |
| Other Names | 逢沢 桃夏 (あいざわ ももか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| Tags | midriff |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 129cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
| Birthday | August 25 |
| Sign | Virgo ♍ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momoka Aizawa
Profile
Momoka Aizawa is a character from Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z.
They have been indexed as 女性 青少年 with 棕色 eyes and 粉红色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 棕色 | |
| 头发颜色 | 粉红色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| downloadsbacon joined |
3
66
12
52
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z