|
☰ Links
|
|
| ID | 74778 |
|---|---|
| Name | Aki Kayashima |
| Other Names | 萱嶋 亜希, かやしま あき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitozuma Swimming Club |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | swimsuit |
| Personality | |
| Age | 24 |
| Height | 164cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Kayashima
Profile
Anime girl Aki Kayashima is a character from Hitozuma Swimming Club.
They have been indexed as 女性 成人 with 蓝色 eyes and 金发 hair that is 齐肩 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 金发 | |
| 头发长度 | 齐肩 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
3
Facebook 
Hitozuma Swimming Club