|
☰ Links
|
|
| ID | 75870 |
|---|---|
| Name | Makoto Nekodomari |
| Other Names | 猫泊 真琴 (ねこどまり まこと) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Wan Nyan A La Mode! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | neko, cat ears, tail, headdress, stockings, corset, braids, hair ribbons |
| Personality | |
| Birthday | April 22 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 154cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Makoto Nekodomari
Profile
Anime girl Makoto Nekodomari is a character from Wan Nyan A La Mode!.
They have been indexed as 女性 青少年 with 蓝色 eyes and 白色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 蓝色 | |
| 头发颜色 | 白色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LuckyRandom joined |
2
12
Facebook 
Wan Nyan A La Mode!