One of the notable characters from Yareruko! Densha Ecchi, Miki Kawabata is recognized for 齐腰 黑色 hair and 黑色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85168 |
|---|---|
| Name | Miki Kawabata |
| Other Names | 川畑 みき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Yareruko! Densha Ecchi |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 98cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 97cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Kawabata
Profile
Miki Kawabata is a character from Yareruko! Densha Ecchi.
They have been indexed as 女性 青少年 with 黑色 eyes and 黑色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 黑色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
1 
Facebook 
Yareruko! Densha Ecchi