Miyu Takamine is a character from Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan featuring very long 蓝色 hair and 粉红色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89482 |
|---|---|
| Name | Miyu Takamine |
| Other Names | 高峰 美結 (たかみね みゆ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | An Kasuga, 春日アン, かすが アン |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Birthday | August 19 |
| Sign | Leo ♌ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyu Takamine
Profile
Miyu Takamine is a character from Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan.
They have been indexed as 女性 成人 with 粉红色 eyes and 蓝色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 粉红色 | |
| 头发颜色 | 蓝色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
24
20
Facebook 
Mesu Kyoushi 4: Kegasareta Kyoudan