Neko is an unsorted character from Iegami Nyoubou ~Nanashi Nekomata wa KamiTuber~ known for very long 棕色 hair, 紫色 eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92145 |
|---|---|
| Name | Neko |
| Other Names | ねこ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Iegami Nyoubou ~Nanashi Nekomata wa KamiTuber~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Tags | stockings, tail |
| Personality | |
| Height | 140cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Neko
Profile
Neko is a character from Iegami Nyoubou ~Nanashi Nekomata wa KamiTuber~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 紫色 eyes and 棕色 hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
1
50
2
Facebook 
Iegami Nyoubou ~Nanashi Nekomata wa KamiTuber~