|
☰ Links
|
|
| ID | 97458 |
|---|---|
| Name | Hana Koishikawa |
| Other Names | 小石川 花 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Akujo no Eikan |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukari Minegishi, 峰岸由香里, みねぎし ゆかり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 95cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Koishikawa
Profile
Anime girl Hana Koishikawa is a character from Akujo no Eikan.
They have been indexed as 女性 青少年 with 紫色 eyes and 黑色 hair that is 脖子 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 紫色 | |
| 头发颜色 | 黑色 | |
| 头发长度 | 脖子 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| misa11037 joined |
| vasdko13 joined |

Facebook 
Akujo no Eikan