|
☰ Links
|
|
| ID | 97665 |
|---|---|
| Name | Yui Narumi |
| Other Names | 鳴海 結衣 (なるみ ゆい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 88cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Narumi
Profile
Anime girl Yui Narumi is a character from Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu-.
They have been indexed as 女性 成人 with 綠色 eyes and 棕色 hair that is 齐胸 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 綠色 | |
| 头发颜色 | 棕色 | |
| 头发长度 | 齐胸 | |
| Apparent Age | 成人 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu-
SK071 rated