|
☰ Links
|
|
| ID | 98929 |
|---|---|
| Name | Misatoko Sarusuberi |
| Other Names | 百日紅 美郷 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misatoko Sarusuberi
Profile
Anime girl Misatoko Sarusuberi is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as 女性 青少年 with 粉红色 eyes and 紫色 hair that is 齐腰 length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性别 | 女性 | |
| 眼睛的颜色 | 粉红色 | |
| 头发颜色 | 紫色 | |
| 头发长度 | 齐腰 | |
| Apparent Age | 青少年 | |
| 猫耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~
SKyongmania faved