☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 105223 |
|---|---|
| Name | Eri Kasuga |
| Other Names | 春日 絵莉 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Selfre -Self Friend- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | May 8 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 149cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 79cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eri Kasuga
Profile
Anime girl Eri Kasuga is a character from Selfre -Self Friend-.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blue hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Selfre -Self Friend-