|
☰ Links
|
|
| ID | 137 |
|---|---|
| Name | Karen Kamimoto |
| Other Names | 神本 花恋(かみもと かれん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Koi-iro Chu Lips |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuuki Kajita, 梶田夕貴, かじた ゆうき |
| Tags | hair intakes, school uniform, twintails, heart, twin ahoge, bow, bracelet |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 82cm |
| Birthday | June 3 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Kamimoto
Profile
Anime girl Karen Kamimoto is a character from Koi-iro Chu Lips.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated A.I.C.O. Incarnation ★★★★★
|
| shdow02 joined |
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|


Facebook 
Koi-iro Chu Lips
Elias rated
Elias faved