|
☰ Links
|
|
| ID | 148066 |
|---|---|
| Name | Lisette Albert |
| Other Names | リゼット゠アルベール |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lisette Albert
Profile
Anime girl Lisette Albert is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to