|
☰ Links
|
|
| ID | 148071 |
|---|---|
| Name | Hotaru Sakuramachi |
| Other Names | 桜町 ほたる |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 52cm |
| Hips | 81cm |
| Cup Size | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotaru Sakuramachi
Profile
Anime girl Hotaru Sakuramachi is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Maububi joined |
Elias rated Ichijouma Mankitsu Gurashi! ★★★★★
|

Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to
Elias rated