|
☰ Links
|
|
| ID | 21902 |
|---|---|
| Name | Anna Ono |
| Other Names | 小野 アンナ (おの あんな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Musuko no Yome wa Ore no Mono |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyabi Shion, 紫苑みやび, しおん みやび |
| Tags | doctor, labcoat |
| Personality | |
| Height | 176cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anna Ono
Profile
Anime girl Anna Ono is a character from Musuko no Yome wa Ore no Mono.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |


Facebook 
Musuko no Yome wa Ore no Mono
magefortune rated