|
☰ Links
|
|
| ID | 4899 |
|---|---|
| Name | Mimoza |
| Other Names | ミモザ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Island |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Aiko Ookubo, 大久保藍子, おおくぼ あいこ |
| Tags | hair tube, beads, hair ornament, detached sleeves, necklace, lipstick, makeup, midriff |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mimoza
Profile
Anime girl Mimoza is a character from Nangoku Sakunyuu Island.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Gray hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Nangoku Sakunyuu Island