|
☰ Links
|
|
| ID | 50858 |
|---|---|
| Name | Jill Rizussei |
| Other Names | ジル・リズッセイ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mamonokko Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Milk Kano, 加乃みるく, かの みるく |
| Tags | ahoge, bun, midriff, detached sleeves |
| Personality | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Jill Rizussei
Profile
Anime girl Jill Rizussei is a character from Mamonokko Fantasy.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| gore joined |

Facebook 
Mamonokko Fantasy