|
☰ Links
|
|
| ID | 73392 |
|---|---|
| Name | Paruru Pururu Erland |
| Other Names | パルル・プルル・エルラント |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | tanned, detached sleeves, ahoge |
| Personality | |
| Height | 135cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Paruru Pururu Erland
Profile
Anime girl Paruru Pururu Erland is a character from Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
10 
Facebook 
Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~