|
☰ Links
|
|
| ID | 81171 |
|---|---|
| Name | Miki Ogura |
| Other Names | 小椋 美紀 (おぐら みき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hypnosis Class Wonderful |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Chikako Hayasaki, 早崎千香子, はやさき ちかこ |
| Tags | knee highs, school uniform, bow, glasses, armband |
| Personality | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miki Ogura
Profile
Anime girl Miki Ogura is a character from Hypnosis Class Wonderful.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ulhcsd24 joined |
| BlocksBoss joined |

Facebook 
Hypnosis Class Wonderful