|
☰ Links
|
|
| ID | 81177 |
|---|---|
| Name | Ruri Sakuragi |
| Other Names | 桜木 るり |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hypnosis Class Wonderful |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | school uniform, stockings, glasses, bow |
| Personality | |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ruri Sakuragi
Profile
Anime girl Ruri Sakuragi is a character from Hypnosis Class Wonderful.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ATThomaz joined |

Facebook 
Hypnosis Class Wonderful