|
☰ Links
|
|
| ID | 90982 |
|---|---|
| Name | Aki Yuhara |
| Other Names | 柚原亜希, ゆはら あき |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Deep One |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | May 25 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 154cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Yuhara
Profile
Anime girl Aki Yuhara is a character from Deep One.
They have been indexed as Female Teen with Gray eyes and White hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Gray | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Marine A Go-Go
|

Facebook 
Deep One
SKyongmania faved