Tsukumo is one of the main characters from Junjou Karen Freaks! known for very long white hair, yellow eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92713 |
|---|---|
| Name | Tsukumo |
| Other Names | 九十九 (つくも) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Junjou Karen Freaks! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | July 7 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 170cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsukumo
Profile
Tsukumo is a character from Junjou Karen Freaks!.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| WeWatchingAnimeTonight joined |

Facebook 
Junjou Karen Freaks!